Music & Motion

Aerial Dance Studio

Exotic

Czym jest Exotic Pole Dance?

Egzotyczny taniec na rurze wykorzystuje podstawy tradycyjnego tańca na rurze i wymaga tego samego poziomu wytrzymałości, siły i umiejętności, jednak główną różnicą jest wprowadzenie bardziej zmysłowego elementu. Odbywa się to na kilka sposobów:

    Więcej choreografii tanecznej

  • Exotic Pole Dance jest zawsze ćwiczony i wykonywany do muzyki, dlatego technika tańca jest niezwykle ważna. Ruchy na rurce i ruchy taneczne są starannie łączone w choreografię, które płynnie współgra z rytmem muzyki.
  • Więcej Floor Worku

  • Choreografia taneczna stosowana w Exotic Pole Dance ma tendencję do uwzględniania użycia podłogi. Gdzieś, gdzie tradycyjni tancerze na rurze rzadko mogą się zapuszczać! Praca na podłodze może obejmować wiele ruchów, w tym pełzanie i ślizganie, z których wszystkie dodają egzotycznego elementu.
  • Wysokie obcasy

  • Obcasy są wymagane do Exotic Pole Dance. W rzeczywistości są bardzo wysokie! To nie tylko dodaje choreografii bardziej egzotycznego wyglądu, ale daje tancerzowi niezaprzeczalne poczucie zmysłowości i pewności siebie. Chociaż egzotyczne tancerki na rurze mogą sprawić wrażenie, że jest to bardzo łatwe, nie daj się zwieść! Taniec na tak wysokich obcasach może być trudny i wymaga dużo praktyki.

Czy Exotic Pole Dance jest dla mnie?

Exotic Pole Dance jest często praktykowany, przez tancerzy którzy ćwiczą inne formy tańca na rurze i są gotowi nauczyć się nowej formy. Jest to również interesujące dla tancerzy, którzy chcą dodać pracę z rurką do swojego zestawu umiejętności i choreografii.

Biorąc to pod uwagę. Nie musisz mieć doświadczenia w tańcu na rurze ani w jakiejkolwiek innej formie tańca, aby wziąć udział w Exotic Pole Dance. Jeśli chcesz odkryć swoją zmysłową stronę i jesteś przygotowana na pocenie się (a uwierz nam, że tak będzie), to nie ma absolutnie żadnego powodum, dla którego nie powinieneś spróbować Exotic Pole Dance.

Music & Motion

Cennik

Grafik

Regulamin

FAQ

Kontakt

social media

Zajęcia

Pole Dance

Szarfy

Koła

Exotic

Dla Dzieci