Music & Motion

Aerial Dance Studio

FAQ

Strój sportowy, buty, ręcznik, woda i pozytywne nastawienie :)

Pole dance, to sport dla każdego. Jeśli uważasz, że jesteś nierozciągnięta, masz za mało siły lub brak kondycji, pamiętaj, że właśnie nad tym będziesz pracowała na ćwiczeniach.

Z zajęć na zajęcia będziesz coraz silniejsza, kondycja się poprawi a nasz profesjonalizm gwarantuje, że będziesz pod fachową opieką.

Program zajęć jest układany indywidualnie, jeśli nie jesteś gotowa na którąś z figur, jest mnóstwo innych, które można wytrenować.

Po pewnym czasie sama będziesz wiedziała, co sprawia Tobie najwięcej zabawy i jakich figur jeszcze chciałabyś się nauczyć.

Trening podzielony jest na 3 części.

Każdy trening rozpoczyna się rozgrzewką, która jest najważniejszym elementem i bez której ABSOLUTNIE nie można ćwiczyć (dlatego też spóźnienia nie są tolerowane).

Następnie instruktorka pokazuje figury, które są powtarzane przez całą grupę. Ilość oraz poziom figur jest uzależniony od poziomu grupy.

Zajęcia kończą się 5 minutowym rozciąganiem.

Na pierwsze zajęcia przyjdź po prostu w stroju, w którym będzie Ci wygodnie.

Najlepiej, żeby były to krótkie spodenki oraz wygodny top. Pamiętaj jednak, aby założyć na to długie spodnie dresowe oraz bluzę, które zdejmiesz po rozgrzewce.

Strój wierzchni utrzymuje mięśnie w cieple, co jest niezwykle ważne na tym etapie zajęć. Większość kursantek ćwiczy na boso, ale możesz przyjść w wygodnych stopkach lub miękkich butach zmiennych.

Na wyższych poziomach będziesz musiała do większości ćwiczeń mieć bose stopy.

Ćwiczymy na specjalnie przygotowanych na zamówienie rurkach o średnicy 45mm oraz 40mm (NOWOŚĆ – tylko u nas).

Dzięki temu każda kursantka może ćwiczyć na rurce, która bardziej odpowiada wielkości jej dłoni. Wszystkie nasze rurki mają funkcję obrotową!

Tak. Pole Dance nie jest zarezerwowany tylko dla kobiet. Coraz więcej mężczyzn decyduje się na praktykowanie tańca na rurze.

Za zajęcia możesz zapłacić online lub gotówką w klubie.

Sprawdź nasz cennik.

Nie można jednoznacznie określić, ile czasu zajmuje opanowanie Pole Dance. Każda z nas ma swój indywidualny rytm i możliwości.

Taniec na rurze dlatego jest wspaniały, że można zdobywać szlify zgodnie ze swoimi potrzebami.

Najlepiej przyjdź na zajęcia, porozmawiaj z instruktorką i razem ocenicie, na jaki poziom powinnaś się zapisać.

Oczywiście! Twoja waga, czy wzrost nie wykluczają Cię z uprawiania tańca na rurze. Warto jednak dla własnego zdrowia zrzucić zbędne kilogramy, a my Ci w tym pomożemy.

Oczywiście! Twój wiek nie ma absolutnie żadnego znaczenia. Na nasze zajęcia uczęszczają kursantki w Twoim wieku.

Osoby, które mają jakiekolwiek problemy ze zdrowiem nie zezwalające na uprawianie zajęć typu taniec, fitness, ćwiczenia gimnastyczne oraz osoby przyjmujące lekarstwa, które w jakikolwiek sposób wpływają na ich zdolności fizyczne i psychiczne, nie mogą uczestniczyć w zajęciach.

Grupy najczęściej składają się z 5 osób.

Zajęcia na każdym poziomie trwają 60 minut.

Możesz zapisać się na zajęcia odbywające się raz albo dwa razy w tygodniu – decyzja należy do Ciebie.

Pole Dance sprawia, że Twoje ciało staje się jędrne, szczuplejsze, bardziej wyrzeźbione. Ale pamiętaj, że rozbudowuje się masę mięśniową, więc możesz zauważyć różnicę w wadze. Z pewnością jednak, Twoje ciało będzie się zmieniać.

Nie musisz. Wystarczy zapisać się na wybrane zajęcia i dokonać opłaty za zajęcia.

Proponujemy, aby przed przedzwonić czy są miejsca. Pierwszeństwo udziału w zajęciach mają osoby zapisane na dany kurs.

Zawsze można przyjść na zajęcia na tym samym poziomie, ale w innym dniu. Odrabianie opuszczonych zajęć w innych grupach musi się odbyć w ciągu okresu na jaki wystawiony jest karnet.

Absolutnie nie. Na zajęcia korzystasz z naszych rur. Ale jeśli chcesz więcej praktykować, nie nie stoi na przeszkodzie kupna rurki do domu.

Dbamy o bezpieczeństwo naszych kursantek, więc ryzyko jest minimalne. Pamiętaj jednak, że Pole Dance to dyscyplina , która jest wymagająca, dla części ciała na codzień niezaangażowane.

Szczególnie na początku swojej przygody, będziesz miał wiele siniaków. Wielu ćwiczeniom będzie towarzyszyć ból w skórze, która musi przyzwyczaić się do kontaktu z rurą.

Rurka statyczna jest bez funkcji obrotu, co oznacza, że nie obraca się.

Bo dzięki niej w łatwy i skuteczny sposób można poprawić sprawność ruchową.

Rozciąganie polega na stopniowym i kontrolowanym stretchingu mięśni oraz rozwijaniu ich siły. Zapobiega również obrażeniom i kontuzjom podczas treningu. Daje dobre wyniki bez przeciążania organizmu, co jest przydatne w końcowym etapie, jeśli chcesz się zrelaksować i odprężyć.

Music & Motion

Cennik

Grafik

Regulamin

FAQ

Kontakt

social media

Zajęcia

Pole Dance

Szarfy

Koła

Exotic

Dla Dzieci